V Banskej Bystrici sa v poslednom čase po výroku Šimečku „Úlohou opozície je škodiť!“ mimoriadne rozšíril nešvár škodičov – kazisvetov. Na ich čele je líderka PS, influencierka, ktorá sa teší z každého lajku, kandidátka na post primátorky, ktorá má kampaň zloženú na negativizme a šíri tézu, že naše mesto je akási čierna diera. Mesto pritom v […]
Pokračovanie článku
